Teuta pati deklaruar se është besimtare e fortë, por vishet me ‘miniq’ në Ramazan

Teuta Krasniqi është një ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E përmes postimit të fundit, aktorja ka treguar se ka bërë një ndryshim.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të shkurtër dhe po duket goxha atraktive.