“Të dua përgjithmonë”, bashkëshortja e Mërgim Berishës publikon dedikimin romantik për të

Çifti i shumëpërfolur Mërgim Berisha dhe Edona Rudaku janë duke shijuar pushimet në plazh.

Ata nuk kanë hezituar të postojë momente në rrjetet sociale.

Edona ka ndarë foto të bashkëshortit të saj me mbishkrimin “Të dua përgjithmonë”.

Ky duket se është një mesazh thumbuese për ish banoren e BBVK, Vesa Vllasaliun, e cila e ka akuzuar Edonën se ja ka marrë burrin.