Tani duket e bukur dhe seksi, por nuk do ta besoni si ishte Alba pa operacione, me hundën origjinale

Kështu dukej Alba Vukaj vite më parë

Alba Vukaj është padyshim njëra prej konkurrenteve më të komentuara në Big Brother VIP Kosova 2.

Së fundmi, në rrjetet sociale po qarkullon një fotografi se si ajo dukej vite më parë.

Në fotografinë e publikuar shihet se Alba ka pësuar ndryshime me kalimin e viteve.

Ndryshe, dy banorët e BBVK, Azemi dhe Lumbardhi kanë shprehur pëlqim për të, ndërsa Alba është shprehur se i sheh vetëm si shokë.