E tepron Blerona Zeqiri, me këtë veshje provokuese shfaqet në vendin e punës

Blerona Zeqiri, është njëra nga prezantueset më të komentuara të momentit.

Që në fëmijërinë e hershme, ajo ka nisur këtë profesion, së pari në radio e më pas u kyç në televizion.

Publiku e pranoi mirë atë, pasi shumë shpejtë u bë njëra nga figurat kryesore të emisionit që ajo vendosi ta udhëheqë.

Krahas emisionit, Blerona shfaqet shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet nga vendi i punës.

E veshur me fustan të gjatë dhe të ngushtë, Bleorna shfaqet super joshëse në këtë veshje.

Kaq provokuese po duket ajo në këto imazhe.