Si asnjëherë më parë, është koha ta shihni Blerona Zeqirin të mbuluar, do të habiteni me pamjen

Blerona Zeqiri, është njëra nga prezantueset më të komentuara të momentit.

Që në fëmijërinë e hershme, ajo ka nisur këtë profesion, së pari në radio e më pas u kyç në televizion.

Publiku e pranoi mirë atë, pasi shumë shpejtë u bë njëra nga figurat kryesore të emisionit që ajo vendosi ta udhëheqë.

Blerona vazhdon të mbetet shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në fotografinë e fundit, si rrallëherë ajo është parë e mbuluar nga veshja, pra e paekspozuar dhe po duket tejet bukur.