Ryva ka dalë me shoqe, është veshur e rregulluar si një ‘damë’ e vërtetë

Ryva Kajtazi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo e ka provuar veten edhe në aktrim dhe duket se është shumë e zonja.

Ryva është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka dalë me shoqe dhe po duket tejet bukur.