Santiana s’do t’ia di që e la i dashuri, e tepron, shfaqet komplet në të brendshme dhe bën vallëzim sensual në banjo (PAMJE)

Banorja e Big Brother Kosova 2, Santiana Maloku, është shfaqur në shtëpi në të brendshme duke kënduar e vallëzuar.

Santiana së fundmi është njohur për debatet e ashpëra më banorët e tjerë të shtëpisë.

Publiku gjithashtu i është kundërvu për prekjet intime me banorin Buci, të cilit kishin deklaruar se janë vetëm shokë.