Ryva Kajtazi e martuar e me fëmijë, por ka një burrë në Big Brother që ia ka marrë zemrën asaj

Ryva Kajtazi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo e ka provuar veten edhe në aktrim dhe duket se është shumë e zonja.

Ryva është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se në Big Brother po e përkrah aktorin e njohur, Besin.

“Forca kushë”, ka shkruar Ryva në postimin e saj.