Ryva Kajtazi duket nusja më e bukur me këtë veshje

Ryva Kajtazi e rregulluar si nuse,shkëlqen në foton e fundit.

Ryva Kajtazi është komentuar shumë herë për paraqitjen e saj të kuruar deri në detajin e fundit.

Ajo sot ka postuar disa foto në Instagram, e veshur me një fustan elegant dhe e grimuar tejet bukur.

Menjëherë pas postimit këngëtarja morri me mijëra klikime dhe komente pozitive nga më të afërmit.

Ryva po shkëndit e rregulluar si nuse.