Çfarë thanë Olta dhe Luizi në Prishtinë për premierën e filmit

“O zot se kam besu kurrë”, çfarë thanë Olta dhe Luizi në Prishtinë për premierën e filmit.

Olta Gixhari dhe Luizi janë protagonistet e “Në kuadër të dashurisë”, ata bashkë luajnë një çift të martuarish në film.

Sot po mbahet premiera e filmit në Prishtinë ku një grumbull fansash janë mbledhur për t’i pritur.

Luizi tha se nuk po i besohet ende për këtë pritje të mirë nga ana e Prishtinës.

Ndërsa Olta deklaroi para mediave: O Kosovë unë të dua.