Rita me profesion të ri, paska shkëlqyer në pamje

Rita Haziri, është një këngëtare e re në treg.

Ani pse ka pak kohë që ka hyrë në industrinë e muzikës, ajo ka arritur që shumë shpejtë ta bëjë për vete një numër të madh adhuruesish.

E veçanta e saj është se ajo në këtë rrugë ka hyrë së bashku me të fejuarin, Fidan Gashi.

Dyshja kanë sjellë duetet e këngë të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme.

Rita se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet shumë tërheqëse.

E veshur me stil dhe e rregulluar me shije, Rita po shkëlqen në pamje.

Në këtë pamje, Rita paska pozuar si modele dhe po duket mjaft bukur.