Rina ja kthen të pasmet aparatit, ekspozon trupin e saj si “peshk”

Reperja e njohur kosovare, Rina Balaj përveç që pëlqehet për realizimet muzikore, admirohet edhe për dukjen e saj.

Shumë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram, ku ajo i mban të informuar në lidhje me jetën e saj personale dhe profesionale,  shkruan Telalli.info.

Me postimin e fundit, duket se Rina ka vendosur të provokojë si asnjëherë më parë.

Me postimin e fundit, duket se Rina ka vendosur të provokojë si asnjëherë më parë, ku ka shfaqur të pasmet e saj gjigante./Telalli.info/