Rina Balaj befason si asnjëherë më parë, fansi e mbulon dorën e tij me tatuazh fytyrën e saj

Reperja e njohur kosovare, Rina Balaj përveç që pëlqehet për realizimet muzikore, admirohet edhe për dukjen e saj.

Shumë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram, ku ajo i mban të informuar në lidhje me jetën e saj personale dhe profesionale.

Përmes postimit të fundit, Rina ka treguar se është befasuar më shumë se asnjëherë më parë.

Një fans i saj e ka bërë fytyrën e këngëtares tatuazh në dorën e tij.