Remzia është bërë vjehërr e gjyshe, por sapo dha lajmin e madh që askush nuk e priste

Remzie Osmani është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo vazhdimisht e tregon edhe jetën e saj në rrjetet sociale.

Ani pse është bërë vjehërr dhe gjyshe, ajo nuk e ka ndërmend t’i lë mbrëmjet muzikore.

E përmes postimit të fundit, ajo ka paralajmëruar edhe mbrëmjen e radhës bashkë me vëllanë e saj.