Reja e Mihrijes s’do t’ia di se është Viti i Ri, nuk është veshur e as rregulluar si nuse

Tringa Berisha se fundmi u bë e njohur për publikun, pasi u fejua me djalin e këngëtareve, Naim Abazit dhe Mihrije Brahës.

E vetëdijshme se çdo postim i saj tashmë bëhet lajm nga mediat roze, Tringa po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo sonte ka publikuar një fotografi në të cilën shihet bashkë me Platorin.

Por, ajo që bie në sy është se Tringa ende nuk është rregulluar për festë.