Qëndresa paska vendosë ta ‘tranoi’ Labin, po e mbështetë haptaz këtë bukurosh të Big Brother VIP Kosova

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramin, e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

E përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se po e mbështet Azemin në BBVK, gjë e cila Labin mund ta bëjë paksa xheloz.