Learta zbulon pamje ekskluzive nga fotosesioni i Vitit të Ri, paska zgjedhur frizurën e fustanin më të bukur

Learta Jakupi është nusja më e famshmë në vendin tonë.

Ajo është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E tashmë ajo ka filluar punën për fotosesionin e fundvitit dhe qenka veshur e rregulluar tejet bukur.