“Po flasin keq”, thotë Hekuran Krasniqi në bashkëpunimin e tij me Anduenën (VIDEO)

Këngëtari i njohur, Hekuran Krasniqi e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Po flasin keq”, titullohet kënga e tij e re, muzika dhe orkestrimi e ka realizuar vet Krasniqi, ndërsa tekstin në bashkëpunim me Xhavit Bujupi, shkruan Telalli.info.

Dyshja kësaj kënge ia ka realizuar edhe videoklipin të cilin mund ta shihni më poshtë: