Humbi me shumë se 80 kilogramë, Armonda do ta ‘shkrijë’ Falmurin me këtë veshje

Flamuri dhe Armonda janë cifti i njohur në rrjete sociale që kanë bërë bujë për lidhjen e tyre.

Kjo pasi që Armonda ishte shumë më e shëndoshë dhe kanë marrë shpesh kritika duke i thënë së bashkëshorti e do vetëm për ‘letra’.

Megjithatë ata kanë vite që janë bashkë, por që së fundmi ishte Armonda që mori vëmendje të madhe.

Ajo ka munguar për një kohë në rrjete sociale dhe kur u kthye kishte humbur shumë peshë.

Armonda se fundmi i ka lënë ‘gojë hapur’ ndjekësit e saj.

Ajo ka publikuar disa fotografi ku shfaqet e rregulluar bukur dhe me stil.

Me grim të bërë me shije, Armonda do ta ‘shkrijë Flamurin me këtë pamje.