Për Remzije Osmanin sot është dita më e lumtur, ka arsyeje për të festuar

Remzije Osmani përmes Instagramit njoftoi ndjekësit , se djali i saj i vetëm, Hamëza, feston sot ditëlindjen.

Prandaj, këngëtarja u kujdes të ndajë disa fotografi të vjetra, nga vogjëlia e tij dhe ta urojë atë me fjalët më të mira.

“Urime ditëlindja! U bëfsh 100 vjeç gjithmonë i lumtur zemra jeme”, ka shkruar ajo në fotografi.

Kujtojmë që Hamëza është baba i dy fëmijëve dhe Remzijen e ka bërë gjyshen më të lumtur.