Pasi u dobësua, Armonda jep lajmin e madh, do ta lë burrin e do të bëhet banore e Big Brother Vip Kosova

Armonda dhe Flamur janë cifti i njohur në rrjetet sociale që përcjellen nga shumë ndjekës.

Por kohëve të fundit është Armonda ajo që ka marrë më shumë vëmendje me humbjen drastike të peshës.

Së fundmi Armonda ka hapur një pyetësor në Instagram ku është pyetur nga ndjekësit nëse do të jetë banore e Big Brother Vip Kosova.

‘Nuk dihet’ është përgjigjur Armonda duke lënë kështu në dyshime ndjekësit se ajo mund të jetë një nga banoret e këtij reality show.