Pasi u bë nënë, u bë nuse, dalim pamje të reja nga dasma e Aida Doçit

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale.

Madje tashmë i ka filluar edhe mbrëmjet muzikore dhe duhet se nuk e ka ndërmend të ndalet.

E së fundmi ajo është shfaqur e veshur me fustan nusërie dhe po i ka shumë hije.