Kaq e bukur qenka motra e Afërdita Paqaradës, qenkan si të ishin binjake, s’do të mund t’i dalloni

Kjo është motra e vogël e Afërdita Paqarades, ngjajnë shumë.

Isidora, kështu quhet motra e vogël e ish missit, afaristes dhe ish opinionistes së “BBVK”.

Aferdita ka një lidhje tejet të ngushtë me motrat, gjë të cilen e tregon kohë pas kohe.

Së fundi, Paqarada është shfaqur në rrjete sociale përkrah motres së saj të vogël, Isidores, e cila ngjanë me ish missin, shkruan Kosovarja.

Në postim, Afërdita nuk i ka kursyer komplimentet për motrën e saj.