Pasi nuk e pranuan si prezantuese në “Big Talk”, Elita gjen një tjetër gjë për t’u marrë me të

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E këtë vit ajo nuk do të jetë pjesë e “Big Talk”, por duket se ka zgjedhë të merret me diçka tjetër.

Ajo ka treguar se kësaj radhe është duke u marrë me reklama në Instagram.