Pasi dhanë lajmin se po bëhen prindër, Kiara dhe Luizi ndajnë një tjetër moment të veҫantë

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar dhuratën që ka marrë, e që është një dedikim për të dhe Luizin.