Pasi Blero publikoi momente intime me të dashurën, Afrona nga inati i bën një ‘diss’ të rëndë

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga ndarja me të.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se është rregulluar bukur dhe po duket si një ‘diss’ për Bleron.