Pas vrasjës së policit në veri, Shyhrete Behluli bën gjestin që duhet duartrokitur

Shyhrete Behluli s’ndalet së sjelluri projekte të reja muzikore, të cilat rezultojnë shumë të pëlqyera nga publiku.

Ajo është shumë aktive gjithmonë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot postimin e fundit ajo ia ka kushtuar policit të vrarë në veri, Afrim Bunjakut.

Ajo ka publikuar embelmën e policisë dhe të ushtrisë sonë.