Flamuri po ‘shkrihet’ pas Armondës, ky detaj e dëshmon këtë Flamuri!

Flamuri dhe Armonda janë cifti i njohur në rrjete sociale që kanë bërë bujë për lidhjen e tyre.

Kjo pasi që Armonda ishte shumë më e shëndoshë dhe kanë marrë shpesh kritika duke i thënë së bashkëshorti e do vetëm për ‘letra’.

Megjithatë ata kanë vite që janë bashkë, por që së fundmi ishte Armonda që mori vëmendje të madhe.
Megjithatë ata kanë vite që janë bashkë, por që së fundmi ishte Armonda që mori vëmendje të madhe.

Madje së fundmi ka publikuar foto ku shihet me barkun jashtë.

Ajo ka marrë shumë komente pozitive nga ndjekësit duke mbështetur në rrugëtimin që ka marrë që të humb sa më shumë kilogram.

E humbja e peshës ka bërë qe Flamuri të shkrihet pas Armondes.

Kjo vërehet edhe në imazhet e fundit ku për asnjë moment nuk ja ndan sytë asaj.

Një çift simpatik dhe i mrekullueshëm ky.