Pas ndarjes nga Lulja, Lirimi habit të gjithë me veprimin e tij Lirimi, duket sikur ka ‘shkalluar’

Lirimi dhe Lulja u bën një nga çiftet më të komentuara ditët e fundit.

Një ndarje që ngjalli shumë pikëpyetje për ndjekësit e tyre, por pa asnjë sqarim.

Lirimi së fundmi ndau një video ku nga teksti i këngës që këndon kuptohet qartë se ende e dashuron dhe kërkon të rikthehet tek Lulja.