Pas ndarjes nga Gresa, zhvishet Andi i “Big Brother VIP Kosova”

Andi Artani është bërë personazh i njohur i ekranit.

Vitet e fundit ai ka qenë pjesë e disa formateve televizive, duke filluar nga “Përputhen”, e deri tek “Big Brother VIP Kosova”.

“BBVK”, e ka ndryshuar ndjeshëm jetën e tij sentimentale dhe jo vetëm.

Siç dihet, Andi është ndarë nga Gresa dhe prej pak kohësh është rikthyer në SHBA.

Nga atje po sjell poza “hot”.