Ariana nënë e katër fëmijëve dhe bëhet sërish nuse, do ta ‘çmend’ Ermalin me këtë pamje

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show bizit.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ariana se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet e veshur me shumë stil në të bardha.