Pas ndarjes nga Fero, Arbenita ndryshon komplet pamjen, nuk do ta njihni se është ajo

Arbenita dhe Fero kanë qenë dyshja më e përfolur ditëve dhe javëve të fundit në vendin tonë.

Fero u akuzua për dhunë ndaj Arbenitës, me ç’rast edhe iu caktua masa e paraburgimit prej 30 ditësh, por më pas u lirua.

Edhe pas kësaj, Arbenita po vazhdon të qëndrojë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në fotografinë e fundit ajo ka treguar se ka ndryshuar stilin e flokëve dhe po duket tejet bukur.