Pas lajmeve për ndarjen nga Besi, Xhensila më në fund e bën “zemrën gurë” dhe reagon

Xhensila Myrtezaj, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Që kur ajo u bë pjesë e skenës, ajo çka ka rënë në sy ishte zëri dhe bukuria e saj.

Këngët që ka sjellë për publikun, gjithmonë janë pëlqyer e klikuar me të madhe.

E ditëve të fundit, ajo dhe Besi janë përfolur për një ndarje të mundshme, por asnjëri ende nuk kanë konfirmuar apo mohuar diçka.

Por, sot Xhensila ka vendosur të postojë një fotografi, duke shkruar “E bardhë si bora”.