Olta Gixhari lajmërohet nga frizerja, kaq bukur po i rrinë kaҫurrelat që ka bërë

Olta Gixhari është një personazh shumë i përfolur në publik.

Aktorja u bë akoma më e famshme pas pjesëmarrjes së saj në Big Brother VIP Albania, shkruan Telalli.info.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet nga frizerja dhe po duket tejet bukur./Telalli.info/