Olta do ta ‘çmend’ Dorin, s’do t’ia di se është grua e martuar

Olta Gixhari është një personazh shumë i përfolur në publik.

Aktorja u bë akoma më e famshme pas pjesëmarrjes së saj në Big Brother VIP Albania, shkruan Telalli.info.

 

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E në fotografinë e fundit, ajo ka ekspozuar gjoksin e saj gjigand dhe trupin në super formë./Telalli.info/