Nusja e Ledrit lajmërohet nga dasma, nuk është veshur aspak për qejfin e vjehrrës së saj

Sara Hoxha është një ndër blogeret më të njohura në vend.

Ajo u bë akoma më e njohur pas lidhjes së saj me reperin, Ledri Vula.

Sara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur në dasmë dhe është veshur me një fustan interesant.

Gjithsesi, kjo nuk është veshja që vjehrrat duan për nuset e tyre.