E dhimbshme: Dalin pamje nga shtëpia dhe familja e policit të vrarë në veri

Afrim Bunjaku, është zyrtari policor i cili mbeti i vrarë në Banjskë të Zveçanit, në veri.

Rreshteri u vra si pasojë e një sulmi nga persona të armatosur.

Më poshtë mund t’i pamjet nga shtëpia e të ndjerit në fshatin Samadrexhë të Vushtrrisë.