Nusja e Ermalit ka dalë me vjehrritë e saj, edhe pse në moshë ata shfaqen më të dashuruar se kurrë

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të shoë bizit.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit shihet se ajo ka dalë me vjehrritë e saj dhe ata po duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.