Nuk u shkoi gjatë, pak ditë pasi dolën nga shtëpia, Bardhi e Sara japin lajmin e madh

Këngëtari i njohur, Bardhi ka bërë të ditur se së shpejti po vjen me një projekt të ri.

Për këtë gjë ai i njoftoi fansat dhe publikun e gjerë përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

“M’paska marrë malli me nda një projekt prej zemrës me ju. Shumë shpejt”, ka shkruar Bardhi.

Me siguri Sara duket të jetë tejet e lumtur për këtë hap të radhës së të dashurit të saj.