Nuk keni për ta njohur, kështu dukej Santiana kur ishte zeshkane në të kaluarën

Santiana është njëra prej banoreve të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo është përfolur shumë për raportin e saj me banorin tjetër, Bucin.

Santiana edhe para hyrjes në Big Brother ishte një personazh shumë i njohur.

Madje në një kohë ajo ka qenë zeshkane dhe kjo ngjyrë e flokëve i rrinte shumë bukur.