Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur Shkurte Gashi

Shkurte Gashi është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo tashmë është e martuar dhe ka dy fëmijë të bukur.

Shkurta është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E në fotografinë e fundit, ajo duket se ka shtuar paksa peshë.