Leartës po i buzëqesh fytyra, kjo është arsyeja pse ajo sot është më e bukur se kurrë më parë

Është një ndër personazhet më të njohur dhe më të përfolur të show bizzit.

Bëhet fjalë për nusen e djalit të Shyhrete Behlulit, Learta Jakupin.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit të fëmijëve të tyre, ajo ka treguar se është më e lumtura në botë që i ka.