Nuk do t’ia di për temperaturat në minus, nusja e Labit del me miniq në këtë acar

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramin, e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në fotografinë e fundit, përkundër temperaturave të ulëta, ajo është parë e veshur me një fustan të shkurtër.