Nora ja qet ‘flakën’ sheikëve, shfaqet veç në bikini gjatë pushimeve në Dubai

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super provokuese.

E shfaqur në bikini në pushime, Nora ekspozon linjat e saj trupore në top formë.

Edhe pse po shkon drej të 40-tave, trupi i Nora është zjarr.