Nora Istrefi publikon imazhe të bukura me Rene

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi është tejet aktive në mediat sociale.

Ajo para disa orësh ka publikuar disa foto me vajzën e saj.

Nora ka një lidhje shumë të ngushtë me Rene madje ato kalojnë shume kohe nën shoqërinë e njëra tjetrës.

Mesa duket këngëtarja është për pushime dhe me vete ka dhe vajzën ku po i shijon këto ditë me diell.