Njihuni me motrën bukuroshe të Vjosa Osmanit, do t’iu lë gojëhapur me bukurinë  e saj

Presidentja e Vjosa Osmani është person shumë i dashur për një numër të madh të qytetarëve në Kosovë.

Ajo në zgjedhjet e fundit parlamentare ishte femra me e votuar në vend.

E tani si presidente ajo po vazhdon të jetë shumë e pëlqyer nga shtresa të ndryshme të shoqërisë.

Vjoses nuk i ka munguar as mbështetja nga familja e saj, e në veçanti nga motra Blinera, e cila shpesh poston fotografi në rrjetet sociale me motrën e saj.

Blinera vazhdimisht është shprehur krenare me motrën dhe suksesin e saj në politike.

Në rrjetet sociale po qarkullon një foto ku Blinera shfaqet në shoqëri të motrës së saj, Vjosa Osmani.

E buzëqeshur dhe e rregulluar me shije, ajo po shkëlqen në krahët e motrës së madhe.