Ndodhi e papritura, Mozzik përfundon në spital dhe kjo është gjendja e tij tani

Mozzik është një ndër reperët më të njohur dhe më të dashur në vend.

Ai pos për projekte, është përfolur shumë edhe për jetën e tij private.

Mozzik është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E përmes fotografisë së fundi ta ka treguar se ka përfunduar tek mjeku u dhëmbëve dhe duket i lumtur që buzëqeshja e tij do të bëhet akoma më e bukur.