Ndodh e papritura: Yll limani kërcënon me jetë Noizyn

Miqësia e tyre është komentuar shume në media.

Ylli dhe Noizy kanë shkuar në pushime bashkë.

Kanë postuar video të ndryshme në Instagram, por kjo e fundit u bë virale shumë shpejt, Në video duket Noizy duke ngacmuar Yllin që po pushonte në rehatin e tij.

” Qohna tlo te dekt”, e tha në form shakaje këngëtari.

Si duket nën shoqërin e njëri tjetrit po ia kalojnë shumë mirë.