Ndarja e tyre ishte krejt një gënjeshtër, ribashkohen publikisht Lulja dhe Lirimi (FOTO)

Lirimi dhe Lulja janë çifti që janë përfolur shumë ditëve të fundit.

Në rrjetet sociale u përfol se ishte Lulja ajo që kishte kërkuar ndarjen, përcjell Telalli.info.

Por, duket se e gjitha ishte një gënjeshtër, sepse faqet me mbiemrin Rashiti, Lulja ende i ndjek.

Duket se ata janë bashkë dhe një ndarje nuk ka ndodhur kurrë./Telalli.info/