Djali i Shkurte Fejzës qenka shumë romantik, shikoni çfarë dhurate të veçantë i ka bërë nuses së tij

Reja e këngëtares së njohur kosovare, Shkurte Fejzës që nga viti i kaluar ka hyrë në radhën e nuseve të estradës.

Ajo është shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Erza është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se ka pranuar nga burri i saj një buqetë me lule.